پایگاه فرهنگی ، اطلاع رسانی

حجت الاسلام سید حسین موسوی

حجت الاسلام سیدحسین موسوی با سیدمحمدپولادگر رییس فردایسیون تکواندو دیدار کرد.


به گزارش روابط عمومی واحد دانش آموزی کانون راه انقلاب صبح امروز حجت الاسلام سیدحسین موسوی و محمد سلیمانی نایب قهرمان مسابقات المپیک نوجوانان سنگاپور(از اعضای کانون راه انقلاب) با سیدمحمدپولادگر رییس فدراسیون تکواندو دیدار کردند.

گفتنی است کانون راه انقلاب در نظر دارد زیر نظر استاد ناصر برجی مربی تیم ملی نوجوانان کشورمان در سال های 2007 تا 2010 میلادی اقدام به نخبه پروری در رده سنی نونهالان و نوجوانان اسلامشهری نماید.

از دیگر نکات حائز اهمیت این دیدار، نهایی شدن حضور تیم تکواندو کانون راه انقلاب به مربیگری استاد ناصر برجی، مربی برتر کشور در سال1389، در لیگ برتر رده نوجوانان می باشد.

این در حالی است که هیچ مسجد و کانون خودجوشی تا به حال در کشور موفق به حضور در لیگ برتر نشده است.

               *****************************************************************************************

حجت الاسلام سیدحسین موسوی در دیدار با سیدمحمدپولادگر رییس فدراسیون تکواندو:

نظام جمهوری اسلامی ایران نظام دینی و آخوندی است و در هر کجا ارتباط روحانیت با مردم قطع شود ما از همان جا ضربه خواهیم خورد. موسوی در ادامه گفت: امروز روحانیت وظیفه دارد برای استمرار و حفظ نظام اسلامی با اقشار گوناگون مردم ارتباط و تعامل سازنده برقرار نماید و تربیت نیروی نخبه کارآمد یکی از اولویت های کشور است.

گفتنی است کانون راه انقلاب به عنوان مجموعه خودجوش و انقلابی در نظر دارد در حدود ده حوزه، نخبه پروری را در شهرستان اسلامشهر کلید بزند که شروع فعالیت نخبه پروری از عرصه ورزش تکواندو می باشد.

موسوی از مراسم یادواره شهدای ورزشکار اسلامشهر در پایان ماه جاری با حضور رییس فدراسیون تکواندو و یوسف کرمی دارنده مدال المپیک و جمعی از قهرمانان جهان و آسیا در مسجد موسی بن جعفر علیه السلام واوان خبر داد
کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت براي صاحب آن محفوظ مي باشد و هرگونه استفاده از مطالب اين سايت در صورت امـکان با ذکر منبع جهت نشر فرهنگ و احياي شعائر اهل بيت عليهم السلام موجب امتنان است.

www.Qiyam.ir