پایگاه فرهنگی ، اطلاع رسانی

حجت الاسلام سید حسین موسوی

سخنرانی جلسه هفتگی 9 بهمن ماه 94

چرا انقلابی ها و آن کسانی که خودشان را فدای نظام و رهبری کرده اند را با چوب تندروی طرد می کنید؟!
 جلسه هفتگی هیات یامهدی عج واوان، شب گذشته با سخنرانی و مداحی حجت الاسلام سیدحسین موسوی در مسجد موسی بن جعفر علیه السلام برگزار شد.
حجت الاسلام موسوی در بخشی از سخنرانی خود خطاب به کسانی که به شورای نگهبان هجمه وارد می کنند گفت:
کسانی که به جهت رد صلاحیتها، نگران حضور مردم در انتخابات هستند، و در رسانه های زنجیره ای خود شورای نگهبان را تخریب می کنند؛ چرا آن روزی که در انتخابات سال88 عده ای حضور بی سابقه 40 میلیونی مردم را به دروغ با بهانه تقلب، خدشه دار کردند ساکت بودند.
آیا واقعا مساله شما نگرانی از عدم حضور مردم است؟!
موسوی خوئینی ها آن روزی که عده ای مشارکت  80 درصدی در انتخابات را به چالش کشیدند کجا بود که الان نگران عدم حضور مردم است؟
دیگر مدعیان، آن روز کجا بودند؟
به گفته وزیر اطلاعات وقت آقای مصلحی، هاشمی رفسنجانی از عوامل فتنه بود! حالا نگران حضور مردم است.
اگر عده ای اذهان مردم را مشوه نکنند، همان طور که مردم تا به حال به وظیفه خود در قبال انتخابات گوناگون عمل کرده اند، عمل خواهند کرد.
مسئول کانون راه انقلاب در ادامه افزود:
تضعیف شورای نگهبان، تضعیف نظام و اسلام می باشد و حرام شرعی است. 
ایشان با اعتراض به تخریب چهره های انقلابی و ولایی کشور افزود:
ریاست رسانه ملی، که توسط رهبری انتخاب می شود، امروز زیر آماج تخریب هاست. 
فقهای شورای نگهبان که بنا به قانون اساسی توسط رهبری منسوب می شود به شدت تخریب می شود، ائمه جمعه انقلابی ما مثل آیت الله علم الهدی و آیت الله سیداحمدخاتمی که توسط رهبری انتخاب می شوند امروز به شدت مورد هجمه هستند، بزرگانی مثل علامه مصباح یزدی، آیت الله اعرافی و میرباقری تخریب می شوند.
موسوی در پایان با اشاره فرمایش رهبری  که فرمودند خاورمیانه جدید به نفع اسلام رقم خواهد خورد؛ گفت: 
مردم از این طوفانهای تبلیغاتی مشوه و مشوش نشوند و بدانند انقلاب ما جهانی است و در حال صدور است و برای گذر  از این گردنه در پیش روی نظام، جمعه های باقیمانده تا انتخابات را با حضور در نمازهای جمعه بصیرت لازم را برای حضور در انتخابات اسفند کسب نمایند.نظر به مطلب
نام:  
ایمیل:
متن:  500 حرف دیگر میتوانید تایپ کنید
کد امنیتی: 48520
   

کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت براي صاحب آن محفوظ مي باشد و هرگونه استفاده از مطالب اين سايت در صورت امـکان با ذکر منبع جهت نشر فرهنگ و احياي شعائر اهل بيت عليهم السلام موجب امتنان است.

www.Qiyam.ir