پایگاه فرهنگی ، اطلاع رسانی

حجت الاسلام سید حسین موسوی

سخنرانی جلسه ملارد 25 دی ماه 94حجت الاسلام سیدحسین موسوی جمعه۲۵ دی ماه در مراسمی که به مناسبت سالگرد عملیات غرورآفرین کربلای ۵ در مسجد جامع ملارد با حضور مردم و مسئولین این شهرستان برگزار شد، به سخنرانی پرداخت.
 موسوی در ابتدای سخنان خود گفت: آنچه که در مورد عملیات  کربلای ۵ قابل ذکر است، این که با وجود شکست رزمندگان در کربلای ۴ دست از مقاومت و دست از مبارزه با طاغوت  بر نداشتند و در نهایت پس از گذشت دوهفته از شکست عملیات کربلای ۴ توانستند در عملیات کربلای ۵ سیلی محکمی به بعثی ها و آمریکا و غربی ها که حمایت های بین المللی از بعثی ها را عهده دار بودند، بزنند.
  موسوی در ادامه افزود: 
خط ما، خط شهداست و در انتخابات اسفند ماه به کسانی رأی خواهیم داد که کربلایی پنجی و استکبار ستیزند و اهل مقاومت هستند.
 ایشان با انتقاد از ارتباط تلفنی دکترظریف با جان کری پیرامون آزادی ملوان های آمریکا گفت: مگر رهبر انقلاب در ماه مبارک رمضان گذشته در جمع دانشجویان نفرمودند رابطه با آمریکا فقط در مورد مسائل هسته باید باشد.
 وی در ادامه گفت: با توجه به آنکه امروز جمهوری اسلامی ایران محور مقاومت در منطقه شناخته شده و مسلمانان، استکبارستیزی و آمریکاستیزی را از انقلاب اسلامی آموخته اند و چشم امید مستضعفان عالم به ایران است، روابط دیپلماتیک با آمریکا به ضرر مقاومت اسلامی در منطقه و جهان خواهد بود.
در انتها ایشان به ذکر توسل و مداحی به یاد شهدا پرداختند.


نظر به مطلب
نام:  
ایمیل:
متن:  500 حرف دیگر میتوانید تایپ کنید
کد امنیتی: 65962
   

کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت براي صاحب آن محفوظ مي باشد و هرگونه استفاده از مطالب اين سايت در صورت امـکان با ذکر منبع جهت نشر فرهنگ و احياي شعائر اهل بيت عليهم السلام موجب امتنان است.

www.Qiyam.ir