پایگاه فرهنگی ، اطلاع رسانی

حجت الاسلام سید حسین موسوی

سخنرانی جلسه هفتگی 25 دی ماه 94

شب گذشته ۲۵ دی ماه جلسه هفتگی هیأت یامهدی عج واوان با روایتگری جواد تاجیک و مداحی و سخنرانی حجت الاسلام سیدحسین موسوی به یاد شهدای عملیات کربلای ۵ در مسجد موسی بن جعفر علیه السلام برگزار شد.
 موسوی در پایان جلسه با اشاره به انتخابات پیش رو گفت: ما در هفتم اسفند سال جاری به کسانی که استکبار ستیز باشند رأی خواهیم داد.
ما به کربلای پنجی ها رأی خواهیم داد. 
 ایشان با اشاره به ایستادگی و مقاومت اسلامی در سوریه گفتند:  امروز چه کسانی در سوریه در شرایط سخت سرمای آنجا در حال مبارزه هستند. کسانی که آمریکا ستیزند یا کسانی که به جان کری لبخند می زنند و طرفداران دیپلماسی لبخند هستند؟
 وی با اعتراض به موضع اخیر استاندار شیراز پیرامون مخالفت با ورود شهدا به استان فارس افزود: علت مخالفتها به ورود و تشیع شهدا در این مقطع زمانی روشن است. 
شهدا با حضورشان نور و معنویت و پیام استکبار ستیزی که جزو آرمانهای انقلاب اسلامی است، را به ارمغان می آورند و عده ای روابط دیپلماتیک با آمریکا و روابط بیش از مسائل هسته ای را سرلوحه فعالیتها و افکارشان قرار داده اند.
موسوی در پایان با آرزوی پیروزی ولایتمداران واقعی در انتخابات اسفند گفتند ما طرفدار کسانی نیستیم که فقط نام امام راحل را می برند ما به کسانی که در عمل به دنبال راه امام عزیزمان هستند، رأی خواهیم داد.
در حاشیه مراسم شب گذشته ضمن پخش فیلم کوتاه؛ کتاب نذری در اختیار علاقه مندان قرار گرفت.


نظر به مطلب
نام:  
ایمیل:
متن:  500 حرف دیگر میتوانید تایپ کنید
کد امنیتی: 52225
   

کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت براي صاحب آن محفوظ مي باشد و هرگونه استفاده از مطالب اين سايت در صورت امـکان با ذکر منبع جهت نشر فرهنگ و احياي شعائر اهل بيت عليهم السلام موجب امتنان است.

www.Qiyam.ir